Władze statutowe Międzyzakładowej Komisji NSZZ „Solidarność" PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział KWB Bełchatów na kadencję 2018-2023 r:

 1. Fryś Ryszard - przewodniczący g-1/TZ

 2. Matyśkiewicz Zbigniew wiceprzewodniczący e-2/TC

 3. Jasitczak Sławomir - wiceprzewodniczący g-3/TZ

 4. Kębłowski Tadeusz - wiceprzewodniczący e-2/TC

 5. Możdżeń Szymon - wiceprzewodniczący Ramb

 6. Kula Włodzimierz - sekretarz DOA/DO

 7. Gołębiowski Jerzy - FM/F

 8. Kopciński Krzysztof - TGL/TG

 9. Dziekańska Agnieszka - Betrans

10. Ciołek Tomasz - z-1/TZ

11. Berłowski Mariusz - TCK/TC

12. Stawowczyk Waldemar - TCK/TC

13. Poszwiński Witold IZG/DI

14. Zagórska Maria - IMR/DI

15. Dzbik Jacek - ws-3/TT

Komisja Rewizyjna ukonstytuowała się w składzie:


1. Wieczorek Tadeusz - Przewodniczący ir-1/TC

2. Nowicki Michał - wiceprzewodniczący Ramb

3. Joanna Smolarek - sekretarz Betrans

4. Sobczak Sebastian - członek GKS Bełchatów S.A.

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrani zostali:

Matyśkiewicz Zbigniew

Kula Włodzimierz

Fryś Ryszard

Kębłowski Tadeusz

Do Komisji BHP wybrani zostali:

Jasitczak Sławomir

Ciołek Tomasz

Gołębiowski Jerzy

        Kopciński Krzysztof

Do Komisji ZFŚS wybrani zostali:

Fryś Ryszard

Kębłowski Tadeusz

Kałużna Wiesława

Dzbik Jacek

       Zagórska Maria

Jako przedstawiciele MK NSZZ "Solidarność" w pracach  Sekcji Krajowej Gónictwa Węgla Brunatnego NSZZ "Solidarność" uczestniczą:

       Włodzimierz Kula

       Witold Poszwiński 

       Zbigniew Matyśkiewicz


Władze Komisji Wydziałowej Spółki Bestgum:

Iwona Wiśniewska - przewodnicząca

Tomasz Zajdel - wiceprzewodniczący

Paweł Gruca- wiceprzewodniczący

Michał Rogoziński - członek

Bartosz Śmietanka - członek

Monika Kopcińska - członkini

Jarosław Witkowski - członek

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrani zostali:

Iwona Wiśniewska

Tomasz Zajdel

Jarosław Witkowski

Do Komisji BHP wybrani zostali:

Bartosz Śmietanka

Michał Rogoziński

Do Komisji ZFŚS wybrane zostały:

Katarzyna Palus

Monika Kopcińska

Władze Komisji Wydziałowej Spółki MegaSerwis:

Beata Dzwonek -  przewodnicząca

Wojciech Naturalny - wiceprzewodniczący

Danuta Czernicka - członkini

Aleksandra Pach-Tatara- członkini  

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrane zostały:

Danuta Czernicka

Aleksandra Pach-Tatara

Do Komisji BHP wybrane zostały:

Danuta Czernicka

Aleksandra Pach-Tatara

Do Komisji ZFŚS wybrani zostali:

Beata Dzwonek

Wojciech Naturalny

Władze Komisji Wydziałowej GKS Bełchatów S.S.A.:

Sebastian Sobczak - przewodniczący

Judyta Korenik – wiceprzewodnicząca

Michał Antczak – członek

Tomasz Filipiak - członek

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrani zostali:

Sebastian Sobczak

Michał Antczak

Do Komisji ZFŚS wybrani zostali:

Judyta Korenik

Tomasz Filipiak

Władze Komisji Wydziałowej Spółki Ramb:

Michał  Nowicki -  przewodniczący

Szymon  Możdżeń - wiceprzewodniczący

Krzysztof  Kłos - wiceprzewodniczący

Robert  Krasiński - członek

Konrad  Krasiński - członek

Danuta Gałązkowska - członkini

Grzegorz  Włodarski - członek

Tomasz  Łęgowiak - członek

Tomasz  Mularczyk - członek

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrani zostali:

Michał Nowicki

Danuta Gałązkowska

Do Komisji BHP wybrani zostali:

Krzysztof Kłos

Konrad Krasiński

Grzegorz Włodarski

Do Komisji ZFŚS wybrani  zostali:

Szymon Możdżeń

Tomasz Łęgowiak

Władze Komisji Wydziałowej Spółki Elbest Oddział Wawrzkowizna:

Anna Cieślińska - przewodnicząca

Iwona Żywicka – wiceprzewodnicząca

Marcin Szopa – wiceprzewodniczący

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrana została:

Anna Cieśliński

Do Komisji BHP wybrana została:

Iwona Żywicka

Do Komisji ZFŚS wybrany został:

Marcin Szopa

Władze Komisji Wydziałowej Spółki Betrans:

Robert Cieśliński - przewodniczący

Joanna Smolarek - wiceprzewodnicząca

Łukasz Domański - wiceprzewodniczący

Piotr Świąder - wiceprzewodniczący

Tomasz Gawron - członek

Rafał Wargacki – członek

Agnieszka Dziekańska - członkini

Magdalena Świąder - członkini

Grzegorz Dłubakowski - członek

Do rozmów negocjacyjno-płacowych wybrani zostali:

Robert Cieśliński

Joanna Smolarek

Piotr Świąder

Do Komisji BHP wybrani zostali:

Łukasz Domański

Piotr Świąder

Tomasz Gawron

Rafał Wargacki

Do Komisji ZFŚS wybrani zostali:

Agnieszka Dziekańska

Joanna Smolarek

Grzegorz Dłubakowski

dlaczego-warto

SFbBox by psd to html

banner1

banner2

banner3